درباره گروه غواصی دنیز

گروه غواصی دنیز با هدف آموزش ،‌پژوهش و بالا بردن سطح کیفی غواصی شروع به فعالیت کرد، این گروه متشکل از غواصان و مربیان با تجربه ایست که علاوه بر تجربه کافی در حوزه غواصی از دانش به روز و کافی نیز برای آموزش شاگردان خود برخوردار هستند .

ما در این گروه سعی کرده ایم تا با تربیت غواصان با تجربه و بهره گیری از متد های روز دنیا قدم های خود را  روز به روز محکم تر به سمت قلل موفقیت و دانش در حوزه غواصی برداریم.

امید آن را داریم تا در آینده ای نزدیک شاهد موفقیت روزافزون شما عزیزان باشیم

مرکز غواصی دنیز برای اولین بار در ایران با ارائه خدمات آموزشی از سیستم TDI & SDIامریکا در ابران توانسته در حوزه غواصی تکنیکال و غواصی تفریحی کیفیت قابل توجهی را ارائه دهد.

در سال ۱۳۹۷ مرکز غواصی دنیز به عنوان دایو سنتر TDI SDI در ایران ثبت و بر فعالیت های خود به عنوان یک دایو سنتر افزود.

مرکز غواصی دنیز تا کنون کورس های متعددی را در زمینه غواصی نایتروکس، غواصی تکنیکال، علم غواصی و غواصی عمیق برگزار کرده و افتخار مهارت آموزی تکنیکال را در ایران برای اولین بار دارد .

هم زمان با دوره های غواصی تکنیکال TDI نیز توانستیم با دوره های غواصی تکنیکال و غواصی عمیق با سازمان IANTD نیز عمق آموزشی خود را تا ۷۰ متر ارتقا دهیم.

هم اکنون دنیز با همکاری آکوالند کیش مرکز پرکردن گازهای تنفسی تا سطح ترامیکس را دارا بوده و خدمات فنی مربوط به غواصی تکنیکال را نیز ارائه میدهد .

دنیز تنها مرکز آموزش غواصی ترایمیکس و گازهای مخلوط در ایران بوده و هنرجوهای عزیز میتوانند برای ثبت نام در دوره غواصی ترایمیکس با ما تماس بگیرند.

درباره دنیز

گروه غواصی دنیز با هدف آموزش ،‌پژوهش و بالا بردن سطح کیفی غواصی شروع به فعالیت کرد، این گروه متشکل از غواصان و مربیان با تجربه ایست که علاوه بر تجربه کافی در حوزه غواصی از دانش به روز و کافی نیز برای آموزش شاگردان خود برخوردار هستند .ما در این گروه سعی کرده ایم تا با تربیت غواصان با تجربه و بهره گیری از متد های روز دنیا قدم های خود را  روز به روز محکم تر به سمت قلل موفقیت و دانش در حوزه غواصی برداریم.امید آن را داریم تا در آینده ای نزدیک شاهد موفقیت روزافزون شما عزیزان باشیم

ورود به سایت

ویژه مربیان

آموزش غواصی
© 2015 کلیه حقوق متعلق به گروه غواصی دنیز می باشد

Search